Kurs: Husk digitalt kurs i Elektrokirurgi og skanning 17. januar 2023

Midt i Bergen sentrum ligger Proteket Bergen, og i Åsane ligger vår kjeveortopediske avdeling. Laboratoriet er totalleverandør av tannteknikk og leverer alt fra proteser og kroner til broer og implantater. Vi printer og freser alt in-house. Mye av jobben gjøres digitalt, men med over 30 års erfaring får du også det solide håndverket. Det sikrer et estetisk og faglig godt resultat for pasient, så vel som tannlege.

1 / 0

Vår kompetanse er din kompetanse

Vi tar ansvar for kundens beste. Utvikling av faglig kompetanse driver oss og pasientbehandlingen fremover. Proteket jobber aktivt med leverandører, tannlegespesialister og universitetsmiljø for å kvalitetssikre og utvikle vår tanntekniske levering

Kjeveortopedisk avdeling

Protekets avdeling for kjeveortopedi ligger i Åsane, Bergen. Herfra betjener vi landets kjeveortopeder med en rekke produkter og tjenester. Vi lager kjeveortopediske løsninger til kjeveortopeder i hele landet, og tilbyr også usynlig tannregulering med DENTILINE.

Intraoral skanner fra Proteket Bergen

Våre partnere er dine partnere. Proteket  har samarbeidsavtaler med 3shape og Align Technology om levering av Trios og iTero skannere. Ved å leie skanner gjennom Proteket Bergen får du bedre pris, oppfølging og support. Ta kontakt for mer om fordelene.

Kurs hos oss eller hos deg

Tannteknikerne i Proteket Bergen brenner for faget og føler oss aldri utlært. Vi ønsker å ta ansvar for kundenes beste, og vil derfor dele av vår kompetanse gjennom forskjellige kurs. Hos oss, eller vi kan også komme til klinikken din. Spør oss om mulighetene.

Medarbeidere

Marianne Carlsen

Tanntekniker/avdelingsleder

marianne@bergentannteknikk.no55 31 66 50

Alexander Østnes

Tannteknikerassistent

alexander@bergentannteknikk.no55 31 66 50

Håkon Bergstad

Tannteknikerassistent

hakon@bergentannteknikk.no55 31 66 50

Brian Bjarndisson

Avtakbar

brian@bergentannteknikk.no55 31 66 50

Ingebjørg Brekke

Tanntekniker

ingebjorg@bergentannteknikk.no55 31 66 50

Oleksandr Sazhko

Tannteknikerassistent

bergen@proteket.no55 31 66 50

Volodymyr Sazhko

Porselen/ CAD/CAM

vladimir@bergentannteknikk.no55 31 66 50

Andrè Zeiffert

Tannteknikerassistent

andre@bergentannteknikk.no55 31 66 50

Orlando Bernades

Porselen/Åsane

bergen@proteket.no55 19 51 40

Hong Sun Park

Tanntekniker/Åsane

hongsun@bergentannteknikk.no55 19 51 40

Alva Feliztas Tams

Tanntekniker/kjeveortopedi Åsane

alva@bergentannteknikk.no55 19 51 40

Hege Gudmundsen

Tannteknikerassistent/kjeveortopedi Åsane

hege@bergentannteknikk.no55 19 51 40

Bartosz Piotrkowski

Tannteknikerassistent/kjeveortopedi Åsane

bartosz@bergentannteknikk.no55 19 51 40