Kurs: Husk digitalt kurs i Elektrokirurgi og skanning 17. januar 2023

Medarbeidere

Anders Myrvold

Daglig leder

anders@proteket.no977 77 179

Lill Johansen Parker

Ansvarlig HR & administrasjon

lill@proteket.no917 62 305

Martin Kleven

Fagansvarlig

martin@proteket.no982 57 061

Tormod Berg

Teamleder marked

tormod@proteket.no480 27 746

Morten Thorstensen

Ansvarlig digtal

morten@proteket.no900 91 867

Jane Bekkeli Karlsson

Ansvarlig kundeutvikling & salg

jane@proteket.no468 49 301

Mats Thorstensen

Ansvarlig marked

mats@proteket.no21 06 31 31

Ole Petter Våge

Ansvarlig Proteket Academy

olepetter@proteket.no982 27 603

Patrycja Gjørven

Ansvarlig kurs

patrycja@proteket.no404 45 070

Svetlana Mulyukova

Business controller

svetlana@proteket.no466 93 424