Kurs: Husk digitalt kurs i Elektrokirurgi og skanning 17. januar 2023

Proteket Trondheim har levert protetikk siden 1980 og har siden starten fokusert på kvalitet, estetikk, gode produkter og sikker levering. Laboratoriet har jobbet lenge med digitale løsninger og verktøy, og er blant de laboratoriene som har kommet lengst med dette.
Laboratoriet har eget pasientmottak hvor pasient og tanntekniker kan diskutere seg frem til de beste løsningene – gjerne i samråd med tannlegen.

1 / 0

Vår kompetanse er din kompetanse

Vi tar ansvar for kundens beste. Utvikling av faglig kompetanse driver oss og pasientbehandlingen fremover. Proteket jobber aktivt med leverandører, tannlegespesialister og universitetsmiljø for å kvalitetssikre og utvikle vår tanntekniske levering

Zirkonzahn estetikk og styrke

Proteket Trondheim er blant landets fremste og mest erfarne laboratorier i produksjon av monolittiske konstruksjoner fra Zirkonzahn. Spør oss om behandlingsmuligheter både inne fast- og implantatretinert protetikk.

Intraoral skanner fra Proteket Trondheim

Våre partnere er dine partnere. Proteket  har samarbeidsavtaler med 3shape og Align Technology om levering av Trios og iTero skannere. Ved å leie skanner gjennom Proteket Trondheim får du bedre pris, oppfølging og support. Ta kontakt for mer om fordelene.

Kurs hos oss eller hos deg

Tannteknikerne i Proteket Trondheim brenner for faget og føler oss aldri utlært. Vi ønsker å ta ansvar for kundenes beste, og vil derfor dele av vår kompetanse gjennom forskjellige kurs. Hos oss, eller vi kan også komme til klinikken din. Spør oss om mulighetene.

Medarbeidere

Bjørn Borten

Tanntekniker/fagansvarlig

bborten@me.com915 462 34

Svein Røsten

Avdelingsleder

svein@proteket.no954 11 212

Gunvor Asmussen Nygård

Tanntekniker/ansvarlig logistikk og drift

gunvor@artindent.no73 52 33 00

Linn Maribu

Tanntekniker

linn@artindent.no73 52 33 00

Muhamed Sisic

Tanntekniker

muhamed@artindent.no73 52 33 00

Aleksandar Gjorchev

Tanntekniker

aleksandar@artindent.no73 52 33 00

Adam Farago

Tanntekniker

adam@artindent.no73 52 33 00

Janne Borten

Lager/3D-printede modeller/bud

janne@artindent.no73 52 33 00

Frikk Pettersen

Renhold/bud

trondheim@proteket.no73 52 33 00

Daniel Kaszonyi

Tanntekniker

daniel@artindent.no73 52 33 00

Kristin Rehaug-Sletvold

Kontormedarbeider

kristin@artindent.no73 52 33 00

Victor Finell

Tannteknikerassistent

victor@artindent.no73 52 33 00

Daniel Celuska

Tanntekniker

danielc@artindent.no73 52 33 00

Kata Börcsök-Bacskulin

Tannteknikerassistent

kata@artindent.no73 52 33 00

Luca Ovidiu-Norbert

Tannteknikerassistent

luca@artindent.no73 52 33 00

Joanna Skorcz

Tanntekniker

joanna@artindent.no73 52 33 00