Kurs: Husk digitalt kurs i Elektrokirurgi og skanning 17. januar 2023

Proteket Tønsberg har 19 medarbeidere med bred erfaring i fast, avtagbar, og implantatretinert tannteknikk. Laboratoriet er nytt og moderne med det siste innen teknologisk utstyr. For å sikre godt godt sluttresultat, benyttes Digital Smile Design og Try-In justeringsbro, en metode som simulerer sluttresultatet.

1 / 0

Vår kompetanse er din kompetanse

Vi tar ansvar for kundens beste. Utvikling av faglig kompetanse driver oss og pasientbehandlingen fremover. Proteket jobber aktivt med leverandører, tannlegespesialister og universitetsmiljø for å kvalitetssikre og utvikle vår tanntekniske levering

Vi assisterer på din klinikk

Proteket Tønsberg har kompetanse til å bistå deg på klinikken når behandlingen krever det. Spesielt gjelder dette ved estetiske kasus eller implantatbehandling med .feks. Direktebelastning. Vi har også Klinisk Tanntekniker som kan bistå i behandling av dine protesepasienter.

Intraoral skanner fra Proteket Tønsberg

Våre partnere er dine partnere. Proteket  har samarbeidsavtaler med 3shape og Align Technology om levering av Trios og iTero skannere. Ved å leie skanner gjennom Proteket Oslo får du bedre pris, oppfølging og support. Ta kontakt for mer om fordelene.

Kurs hos oss eller hos deg

Tannteknikerne i Proteket Tønsberg brenner for faget og føler oss aldri utlært. Vi ønsker å ta ansvar for kundenes beste, og vil derfor dele av vår kompetanse gjennom forskjellige kurs. Hos oss, eller vi kan også komme til klinikken din. Spør oss om mulighetene.

Medarbeidere

Trine Brun

Tanntekniker/avdeligsleder

trine@proteket.no938 64 480

Niclas Kristiansen

Tanntekniker/teamleder

niclas@proteket.no993 88 730

Thomas Möhring

Tanntekniker/avdelingsleder

thomas@proteket.no408 31 283

Terje Dahl

Klinisk tanntekniker/teamleder

terje.dahl@proteket.no917 08 485

Dimitra Taxidou

Tannteknikerassistent

dimitra@proteket.no33 31 77 00

Terje Walderhaug

Tanntekniker

terje.walderhaug@proteket.no924 38 828

Evy Hegre Dvergastein

Kundeveileder

evy@proteket.no33 31 77 00

Susanne Haight

Kundeveileder

susanne@proteket.no33 31 77 00

Monika Bialka

Tanntekniker

monika.bialka@proteket.no33 31 77 00

Irvin Lee Birchler

Tanntekniker

irvin@proteket.no33 31 77 00

Mette E. Skeie Neslow

Tannteknikerassistent

mette@proteket.no33 31 77 00

Ingrid Lyngstad

Tanntekniker

ingrid@proteket.no33 31 77 00

Espen Hatlo

Tanntekniker

espen@proteket.no922 39 094

Therese Engelstad

Kundeveileder

therese@proteket.no33 31 77 00

Greta Gineviciute

Tanntekniker

greta@proteket.no33 31 77 00

Frida Strugstad

Tanntekniker

frida@proteket.no33 31 77 00

Janniche Hovland

Tanntekniker

janniche@proteket.no33 31 77 00

Lene Cesilie Boberg

Kundeveileder

lene@proteket.no33 31 77 00

Stine Langaas Holm

Tanntekniker

stine@proteket.no992 41 333

Anette Virik

Tannteknikerassistent

anette@proteket.no33 31 77 00